Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

FERIE ZIMOWE 2019

Utworzono dnia 10.01.2019

Ferie dla każdego i do wyboru: dyskoteka, bal kostiumowy, warsztaty tworzenia przestrzeni, zabawa w akademii kucharza, zimowe kino z niespodzianką dla całej rodziny a może zabawy baśniowe w naszej bibliotece. Dla uczestników lunch. A jeśli za mało to jeszcze aktywne ferie w szkole w Czeszowie, a tam basen, lodowisko, narty lub gry zespołowe oraz czynna dla Was biblioteka. Więcej na plakatach:) Z nami nie ma nudy!!!

czytaj dalej na temat: FERIE ZIMOWE 2019

KAWIARENKA ZDROWIA

Utworzono dnia 18.01.2019

Długie wieczory zachęcają do siedzenia w domu, a my zapraszamy na wykład
do naszej kawiarenki zdrowia, którą uruchamiamy specjalnie dla Was, aby w czwartkowe popołudnie dowiedzieć się jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, jeść zdrowo i na wiosnę cieszyć się dobrym zdrowiem.
Zachęcamy do udziału.
Na spotkanie zaprosiliśmy Panią Iwonę Gryszkin dietetyka klinicznego. Zapisz się nie zwlekaj
wiosna czeka!!!
SPOTKANIE BEZPŁATNE

czytaj dalej na temat: KAWIARENKA ZDROWIA

ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI

Utworzono dnia 21.12.2018

Wspaniały czar świątecznej atmosfery w wykonaniu najmłodszych mieszkańców naszej gminy można było poczuć na kolejnym już Gminnym Przeglądzie Piosenek i Pastorałek - Zawonia kolęd pełna w Sali Widowiskowej GOKiB.

czytaj dalej na temat: ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI

RODZINNIE W PRACOWNI ŚW. MIKOŁAJA

Utworzono dnia 14.12.2018

W tym świątecznym okresie Ośrodek Kultury w Zawoni przybrał świąteczną szatę i zaprosił całe rodziny na niecodzienne spotkanie w Pracowni św. Mikołaja. Sala Widowiskowa z bożonarodzeniowymi dekoracjami, mimo braku śniegu za oknem i ciepłej aury, przypominała bajkową pracownię z odległej Laponii. Wszystko za sprawą kreatywnych i trochę zwariowanych elfów.

czytaj dalej na temat: RODZINNIE W PRACOWNI ŚW. MIKOŁAJA

PLUSZOWE MISIE OPANOWAŁY BIBLIOTEKĘ

Utworzono dnia 21.12.2018

Pluszowy Miś obchodzi swe święto 25 listopada, my świetowalismy jego urodziny przez kilka dni i jak to na urodzinach bywa... chodzi o swietna zabawę i atmosferę... a u nas właśnie tak było!

czytaj dalej na temat: PLUSZOWE MISIE OPANOWAŁY BIBLIOTEKĘ

GMINNY PRZEGLAD KOLĘD I PASTORAŁEK

Utworzono dnia 03.12.2018

Magiczne pastorałki i znane nam wszystkim kolędy zagoszczą na Przeglądzie piosenek i pastorałek w Sali Widowiskowej w poniedziałek 17.12 o godzinie 10:00. Jeśli masz czas i chęć poczuć czar świąt zajrzyj do nas.

czytaj dalej na temat: GMINNY PRZEGLAD KOLĘD I PASTORAŁEK

SOŁECKIE SPOTKANIA Z MIKOŁAJEM

Utworzono dnia 30.11.2018

Zapraszamy na spotkania z Mikołajem w sołectwach naszej gminy. Będzie świątecznie i mikołajkowo. Nie przegapcie daty i godziny bo czeka wiele niespodzianek i prezenty:)

WIGILIA DLA SENIORÓW

Utworzono dnia 03.12.2018

Zbliża się niezapomniany czas spotkań w gronie rodzinnym, ale i w gronie znajomych, przyjaciół. Przy wspólnym stole nie powinno zgodnie z tradycją być wolnych miejsc. Wspólne biesiadowanie przy naszym wigilijnym stole i świąteczny koncert Izabeli Możdżeń z zespołem IM FANKI TIM. A wszystko 7 grudnia w Sali Widowiskowej. Na Wigilię wszystkich Seniorów Gminy Zawonia zapraszają serdecznie Wójt Gminy i Rada Seniorów

czytaj dalej na temat: WIGILIA DLA SENIORÓW

PRACOWNIA ŚWIETEGO MIKOŁAJA ZAPRASZA

Utworzono dnia 30.11.2018

W tym roku przygotowujemy na sobotę 8 grudnia spotkanie dla całych rodzin. Uruchamiamy od 14:00 w Sali Widowiskowej Pracownię św. Mikołaja, do której zapraszają elfy z GOKIB. Wspólnie wykonamy prezenty świąteczne. Ozdobimy pierniki, wykonamy świąteczne dekoracje, udekorujemy szklaną bombkę, zrobimy zawieszki do prezentów, ale i zabierzemy ze sobą do domu zapachy świąteczne.Będzie też okazja aby kupić książkę- najlepszy prezent na święta. Każdy będzie mógł wykonać zdjęcie w saniach św. Mikołaja. Przy okazji napijemy się świątecznego nektaru i zrobimy choinkę życzeń świątecznych. A po południu spotkacie się ze św. Mikołajem w hali sportowej. Będzie wspaniała zabawa. Zapraszamy

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 36

W poprzednim tygodniu: 86

W tym miesiącu: 206

W poprzednim miesiącu: 300

Wszystkich: 14305